Jdi na obsah Jdi na menu
 


Historie klubu

     Klub Odpadlíků byl založen v roce 2001. V prvním roce své existence působil pouze v rámci gymnaziálního turnaje. První sestava týmu byla značně pestrá, tým byl složen z hráčů různých ročníků a nepodařilo se mu postoupit ze skupiny. Sestava (Král, Mach, Špaček, Tichý, Hašek)

     V roce 2002 se tým opět účastnil pouze gymnaziálního turnaje a jako o rok před tím skončil hned ve skupině. (Novák, Mach, Král, Hašek, Švorc)

     Rok 2003 byl důležitý pro rozvoj klubu, sami jsme pořádali gymnaziální turnaj. Poprvé se nám podařílo přejít do čtvrtfinále, kde jsme následně vypadli s pozdějším vítězem. V tomto roce byl tým také doplněn o nové hráče a příhlásil se do Novoměstské ligy, kde hned v prvním ročníku postoupil ze skupiny a umístil se na 5 místě z 12 týmů. (Dostál, Balcar, Miroš, Král, Novák, Čáp M., Čáp. J, Holý, Lanta Z.)

     V roce 2004 se týmů při svém posledním účinkování na gymnaziálním turnaji nepodařilo postupit ze skupiny. V rámci Novoměstské ligy byl tým opět rozšířen. (+ Tokar, Knytl, Morávek)

     V roce 2005 se tým účastnil pouze Novoměstské ligy a zakončil své účinkování ve čtvrtfinále. Tým byl opět rozšířen, tentokrát o veterány Kašpara M. a Matouška)

     V roce 2006 naposledy proběhla novoměstská florbalová liga a tým byl u toho. Skočili jsme opět ve čtvrtfinále. V tomto roce jsme se poprvé účastnily Šonovského turnaje a hned jsme ho vyhráli.

V roce 2007 se náš tým účastnil pouze Šonovského turnaje, kde obsadil 2 místo.

V roce 2008 jsme se zůčastnily pouze Šonovského turnaje, kde jsme obsadili 3 místo.

V roce 2009 se náš tým nezůčastnil žádné akce a vypadalo to, že to bude definitivní konec naší činosti.

     V roce 2010 se začali objevovat plány na obnovu činnosti, nejprve jsme se zůčastnili turnaje na Sokolce, kde jsme skončili na 2 místě. Následoval turnaj v České Skalici, kde jsme obsadili 3 místo, rok jsme zakončili v Šonově 2 místem. Byl to poslední ročník Šonovského turnaje, kde jsme nikdy neskončili mimo stupně vítězů.

     V roce 2011 se začala psát nová éra našeho klubu do vedení byl přibrán Petr Knytl, který se výraznou měrou stará a aktualizace webových stránek a hledání turnajů. Náš tým se v tomto roce vryl do podvědomí ostatních amatérských týmů. Zůčastnili jsme se 13 turnajů a tři z nich vyhráli. Pořádali jsme vlastní turnaj na Králíčku, který jsme také vyhráli. Na konci roku byly vytyčeny další cíle pro rok 2012. 1. registrace klubu jako sport. organizace. 2. založení klubového účtu 3. Zajištění sponzorů 4. Zisk nových hráčů 5. Zavedení pravidelných tréningů.

    V roce 2012 se nám z plánovaných cílů podřilo splnit 4 a 5. Během roku jsme se zúčatnili opět 13 turnajů a zaznamenali jsme dva triumfy.. Pořádali jsme již 2 ročník Renegard cupu, kterého se tentokrát zůčastnilo více týmů. Pro rok 2013 zústávají 3 nesplněné cíle z předchozího roku, malým cílem je pak nakoupení menší sady erárních dresů pro občasné hráče.